Úvod › Reference

Reference

V této sekci se můžete blíže seznámit s mojí tvorbou a profesními zkušenostmi. V jednotlivých kategoriích je uveden přehled projektů, které jsem kompletně realizoval nebo se na nich alespoň převážnou měrou podílel.

Největší část mého portfolia tvoří webové projekty. Realizoval jsem celou řadu webových prezentací - od jednoduchých webových vizitek až po rozsáhlé dynamické prezentace. Pro snadnou správu obsahu vyvíjím již několik let vlastní redakční systém, který byl již využit pro mnoho projektů. Mám zkušenosti také se zakázkovým vývojem specializovaných webových aplikací.

Kromě kompletních projektů jsem se podílel na celé řadě konzultací, poradenství nebo administraci, či realizoval některé dílčí úpravy, optimalizaci nebo rozšíření webových prezentací. Dlouhodobě také spolupracuji s Národním vinařským centrem na zajištění provozu počítačového systému pro hodnocení vín.

Do mého portfolia patří rovněž realizace několika menších desktopových aplikací pro Windows.

V průběhu studia na vysoké škole jsem stál u zrodu studentské počítačové sítě KOSMOS - síť, kterou jsem z pozice hlavního správce postupně rozšířil do všech studentských pokojů a pro její efektivní správu jsem vytvořil vlastní informační systém P@wouk, který spravuji a vyvíjím do současné doby. Problematice zabezpečení a správy kolejních síti jsem se věnoval také v mé diplomové práci a občas o ní přednáším.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat